Stimuleringsfonds

Stimuleringsfonds

In de gemeente Drechterland is het Stimuleringsfonds. Alle kerkgemeenschappen storten eens per jaar een vast bedrag in het stimuleringsfonds. Van dat fonds kunnen mensen, die ouder zijn dan 18 jaar, onder strikte voorwaarden, gebruik maken voor bijzondere uitgaven. Bijvoorbeeld een lidmaatschap van een sportclub, een aanvulling op een nieuwe wasmachine, of sportkleding.

Door onder op het aanvraagformulier  te klikken opent het aanvraagformulier zich. Dat kunt u afdrukken en vervolgens invullen en opsturen.

De aanvraag wordt door een commissie van afgevaardigden uit de kerken beoordeeld. Het is een eenmalige tegemoetkoming. In een ander jaar kan wel opnieuw aangevraagd worden, maar dit geeft niet op voorhand recht van toekenning. Anonimiteit wordt gewaarborgd.

Op onderstaande link opent u het aanvraagformulier.

Aanvraagformulier.

Geef een reactie