Loskomen – Viering 29 augustus

Op 29 augustus hebben we alweer de vijfde scheppingsdag in de reeks van themavieringen rond de Schepping. Brenda Zuurbier en Suzan van Diepen hebben zich deze keer bezig gehouden met het gedeelte van het scheppingsverhaal uit Genesis waarin het krioelt van leven. Het wemelt van de zeemonsters, dieren in de zee en de dieren in de lucht. En als jij naar het resultaat van hun inspiratie rondom deze tekst komt luisteren krijg jij misschien net zoals zij, het verlangen om los te komen, van de routine van het alledaagse leven. Of misschien heb je al gemerkt hoe fijn dat was in de afgelopen vakantietijd. En hoe houdt je dat gevoel wat langer vast?

Hoe beleeft een zwemmer of een duiker dat, of iemand die vliegt? Waarom vinden die het zo fijn om even los te zijn van de zwaartekracht.

Je bent van harte welkom om het uit de eerste hand horen.

Zaterdag 29 augustus 19.00 uur

Kerk van de Protestantse Gemeente Westwoud, Dr.Nuijensstraat 24 te Westwoud.

Voorganger: ds. Marina Slot

Muzikale begeleiding: A capella Zanggroep Anima – Mea

Geef een reactie